ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
W DĄBROWICY

STOWARZYSZENIE „OTWARTE SERCE”
RODZICÓW, OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ
NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Udział w Festiwalu Form Artystycznych

     28 września 2017r. całą grupą wybraliśmy się do Centrum Polonii w Brniu gdzie Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego zorganizowało Festiwal Form Artystycznych. W połączeniu z festiwalem zorganizowany był również finał konkursu pn. „Włącz się w kulturę”, w którym nasi Uczestnicy wzięli udział poprzez wykonanie makiety zalipiańskiej chaty wraz z całą zagrodą. Komisja konkursowa doceniła starania Uczestników stawiając ich na podium i przyznając II miejsce. Za wykonaną pracę otrzymaliśmy nagrody rzeczowe oraz dyplom.

W festiwalu udział wzięły placówki działające na rzecz osób niepełnosprawnych z powiatu dąbrowskiego, a organizatorzy zapewnili wszystkim Uczestnikom świetną zabawę prowadzoną przez wodzirejów, konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne oraz pyszny poczęstunek.

Bardzo dziękujemy organizatorom z zaproszenie zarówno do udziału w konkursie jaki i w festiwalu i mamy nadzieję, że będzie on imprezą cykliczną, gdyż jak wszystkie tego typu wydarzenia jest doskonałą okazją do integracji popopiecznych wszystkich placówek oraz wymiany doświadczeń.

Poniżej przedstawiamy również zdjęcia pracy reprezentującej naszą placówkę.