ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
W DĄBROWICY

STOWARZYSZENIE „OTWARTE SERCE”
RODZICÓW, OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ
NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/opłatek

Spotkanie opłatkowe

23 grudnia 2015r. po raz pierwszy w naszym Domu odbyło się spotkanie opłatkowe, na którym nasi uczestnicy zaprezentowali się od strony aktorskiej i przedstawili jasełka.

Z pośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas: rodziny i przyjaciele uczestników, Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin Pan Andrzej Gorzkowicz, Zarząd Stowarzyszenia „Otwarte Serce” Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, na czele z Prezesem Panem Bogdanem Sosinem, Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Robert Rajtar, sołtys Wsi Dąbrowica Pani Czesława Łuszcz.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem i złożeniem życzeń przez Panią Kierownik Marię Bielaszka, a następnie przez zaproszonych gości. Po życzeniach uczestnicy przedstawili jasełka. Pomimo ogromnej tremy wypadli niemal jak zawodowi aktorzy. Po części  artystycznej zgodnie z tradycją połamaliśmy się opłatkiem i udaliśmy się na wigilijny poczęstunek.

{gallery}opłatek{/gallery}