ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
W DĄBROWICY

STOWARZYSZENIE „OTWARTE SERCE”
RODZICÓW, OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ
NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zwiedzamy Łódź

     24 i 25 czerwca 2026r. nasi Uczestnicy wraz z członkami Stowarzyszenia „Otwarte Serce” wybrali się na dwudniową wycieczkę do Łodzi. Pierwszego dnia poza miejskimi uliczkami zwiedziliśmy także Muzeum Włókiennictwa oraz wybraliśmy się w podróż do gwiazd w łódzkim Planetarium.

Kolejnego dnia odwiedziliśmy najnowocześniejsze Orientarium ZOO gdzie główną atrakcją dla naszych Uczestników była kąpiel słoni. Nie zabrakło też czasu na pyszne lody, gofry oraz tańce. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać kolejne polskie miasto i zapisać piękne wspomnienia z tej podróży.

**Konsola diagnostyczna Joomla!**

**Sesja**

**Informacje o wydajności**

**Użycie pamięci**

**Zapytania do bazy danych**

**Pliki językowe z błędami**

**Wczytane pliki języka**

**Nieprzetłumaczone frazy języka**