ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
W DĄBROWICY

STOWARZYSZENIE „OTWARTE SERCE”
RODZICÓW, OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ
NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zbyszek/web/sdsdabrowica.pl/public_html/images/sniadanie gł

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sniadanie gł

Śniadanie Wielkanocne

{gallery}sniadanie gł{/gallery}

Zgodnie z tradycją Wielkiej Nocy, w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dąbrowicy, wszyscy zasiedli do wspólnego, świątecznego śniadania. Co prawda odbyło się kilka dni później, bo 31.03.2016r. jednak nie zmienia to faktu, że atmosfera była wyjątkowa i prawdziwie świąteczna.

Spośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas członkowie Stowarzyszenia „Otwarte Serce” na czele z Panem Prezesem Bogdanem Sosinem, Ksiądz Proboszcz Zygmunt Warzecha, Pan Robert Rajtar - Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Pani Czesława Łuszcz – sołtys wsi Dąbrowica oraz Pani Stanisława Łączyńska.

Po powitaniu gości i złożeniu życzeń przez Panią Kierownik nastąpiło poświęcenie pokarmów przez Księdza Proboszcza. Następnie aby podkreślić wyjątkowy czas nasi uczestnicy zaśpiewali kilka pieśni, po czym wszyscy zasiedli do tradycyjnego żurku i innych wielkanocnych potraw.

Dziękując za zaproszenie Pan Prezes w imieniu Zarządu Stowarzyszenia przekazał na ręce Pani Kierownik kosz obfitości wypełniony przepysznymi owocami.

Uczestnicy po trudach przygotowań tak bardzo nie mogli nacieszyć się spotkaniem, że ciężko było im odejść od stołów wskutek czego aby przedłużyć ten czas zaczęli śpiewanie radosnych piosenek.

Tego dnia atmosfera była niezwykle serdeczna i rodzinna, co sprzyjało wspomnieniom i wspólnym żartom.