ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
W DĄBROWICY

STOWARZYSZENIE „OTWARTE SERCE”
RODZICÓW, OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ
NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wyjazd do Centrum Polonii w Brniu oraz na kręgle

20.04.2016r. całą grupą udaliśmy się do Centrum Polonii w Brniu, aby oglądnąć wystawę pt. „ŚWIĘTY MAKSYMILIAN MARIA KOLBE I JEGO DZIEŁA”, a także film biograficzny o Świętym. Dużym zainteresowaniem wśród Uczestników cieszyła się również wystawa prac konkursowych IX Regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez świętego Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim”, w którym także braliśmy udział.

Na pamiątkę wizyty w Centrum Polonii otrzymaliśmy obrazki wraz z Cudownym Medalikiem Niepokalanej oraz różne publikacje i pocztówki.

Następnym etapem naszej wycieczki była kręgielnia w Oleśnie. Z początku było niewielu chętnych do przetestowania swoich sił, ale kolejka bardzo szybko się wydłużyła i każdy z Uczestników wypróbował swoje umiejętności. Gra okazała się bardzo wciągająca i nawet jeśli kula zaraz po starcie wpadła w rynnę to nikomu nie schodził uśmiech z twarzy. Oczywiście na kolejny trening w kręgielni już jesteśmy umówieni.
Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie zarówno w Centrum Polonii w Brniu jak również w Gminnej Bibliotece Publicznej gdzie znajduje się kręgielnia.