ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY
W DĄBROWICY

STOWARZYSZENIE „OTWARTE SERCE”
RODZICÓW, OPIEKUNÓW I PRZYJACIÓŁ
NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zabawa karnawałowa gł.

Zabawa karnawałowa

{gallery}zabawa karnawałowa gł.{/gallery}

W ramach integracji z Środowiskowym Domem Samopomocy w Oleśnicy zaprosiliśmy tamtejszych uczestników wraz z opiekunami i Panią Kierownik Ireną Kawa na huczną zabawę karnawałwą 21 stycznia 2016r. Z niecierpliwością wszyscy czekaliśmy na przyjazd gości z sąsiedniej gminy i pomimo zimowej aury wszyscy dotarli bezpiecznie w dodatku ku miłemu zaskoczeniu bardzo liczną grupą co już zapewniło świetną zabawę.

Pani Kierownik Maria Bielaszka gorąco wszystkich przywitała i życzyła miłej zabawy, a Pani Kierownik z Oleśnicy przekazała nam słodkości, po czym wszyscy wpadli w wir tańców i zabawy. Była głośna muzyka, balony, dym snujący się między tańczącymi, gra świateł reflektorów, co najważniejsze dobry humor,  a w czasie przerw słodki poczęstunek. Imprezę uwieńczyła wspólna pizza. Uczestnicy nawiązali nowe znajomości i chętnie spotkają się ponownie. Ciężko było się rozstać. Wszyscy doskonale się bawili, a śmiechom i opowieściom nie było końca.